Eaton Bussmann series British standard dimensioned IEC medium voltage motor fuse, 3.6 kV, 200A, 50 kAIC, Non Indicating, fuse, Class back-up - 3.6WFLSJ200 HS
- Amperage Rating:
- 200 A
- Voltage Rating:
- 3,600 V
- Amperage Rating:
- 200 A
- Dimensions:
- 2.9921 IN X 2.9921 IN X 14.1339 IN
- Standard:
- Contact factory,Contact Manufacturer
- Voltage Rating:
- 3,600 V