CDFB7277LA
Lead time: over 7 working days
Slide Dimmer, Electronic Single Pole2Wire 7A 277V, Light Almond
Amperage Rating:
7 A
Size:
4.65 L x 1.44 W x 4.87 H In
Type:
Titan™ Series Fluorescent 2 Wire Dimmer, Electronic, Slide-to-OFF, Wide
Voltage Rating:
277 VAC
Amperage Rating:
7 A
Frequency Rating:
60 Hz
Size:
4.65 L x 1.44 W x 4.87 H In
Type:
Voltage Rating:
277 VAC
Recently Viewed
  • placeholder image
    CDFB7277LA
    WATT STOPPER, LEGRAND
    See more details
  • placeholder image
    60-488
    SATCO PRODUCTS
    Briton - 1 Light - 10 - Hanging Lantern - w/ Clear Glass - Old Bronze
    See more details
    W200000EG
    ERICO PRODUCTS INC
    Nine Hole Corner Connector, 3-Way, EG, 3.5" x 5.438" x 3.75"