sku: GMC-150-R-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
150MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Medium Time Delay Fuse
CN
Type:
Medium Time-Delay
Standard:
RoHS Compliant; CE Marked, UL Listed; UL Recognized; CSA Certified
Sub Brand:
Bussmann series
Type:
Medium Time-Delay
Recently Viewed
  • placeholder image
    GMC-150-R-EDF
    COOPER BUSSMANN
    See more details
  • placeholder image
    GMD-150-R-EDF
    150MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Time Delay Fuse