MSNRCN1213
Manufacturer
Nsi Industries
Category
Spring Nuts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: over 7 working days
1/2-13 Spring Cone Nut Steel Zinc - Universal
UPC
UNSPSC
Country of Origin
MUL
Compare With Similar Items
MSNR1213SS
MSNR1420SS
MSNRCN1420
Recently Viewed
  • placeholder image
    MSNRCN1213
    NSI INDUSTRIES
    See more details
  • placeholder image
    771-ERI
    ERICO PRODUCTS INC
    S Hook, Steel, Plain, 0.12" dia
    See more details
    F60T12/CW
    MAJOR BRAND LAMPS
    OBSW 50W, 60" MOL, T12 instant start Slimline fluorescent lamp, Cool White phosphor, 4200K color temperature, 60 CRI