sku: S-8101-10-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Category
Fuse Holder
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
20A 300V 1/4" x 1-1/4" 10 Pole Fuseblock, Straight 3/16" Quick Connect
UPC
UNSPSC
Country of Origin
US
Recently Viewed
  • placeholder image
    S-8101-10-EDF
    COOPER BUSSMANN