sku: S501-125-R-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
125MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Ceramic, Fast Acting Fuse
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Recently Viewed
  • placeholder image
    S501-125-R-EDF
    COOPER BUSSMANN
    See more details
  • placeholder image
    MLGH6CDWBU
    APPLETON ELECTRIC CO
    MLG,17K,CW,D,VW,BU
    See more details
    MLGL3CGWBU
    APPLETON ELECTRIC CO
    MLG,3K,CW,G,VW,BU
    TC300268SS
    S500-1.6-R-EDF
    1.6A 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Fast Acting Fuse