sku: S506-400-R-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
400MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Time Delay Fuse
Amperage Rating:
400m A
Size:
5.20 mm Diameter X 20.00 mm Height
Voltage Rating:
250 VAC
Amperage Rating:
400m A
Size:
Standard:
CSA, IMQ, VDE, BSI, SEMKO, UR, CCC
Voltage Rating:
250 VAC
Recently Viewed
  • placeholder image
    S506-400-R-EDF
    COOPER BUSSMANN