sku: T30060-2SR-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton Bussmann series Class T modular fuse block, 300 Vac, 300 Vdc, 31-60A, Screw, Two-pole
Voltage Rating:
300 VAC//VDC
Connection:
Screw
Dimensions:
0.0010 IN X 0.0010 IN X 0.0010 IN
Voltage Rating:
300 VAC//VDC
Recently Viewed
  • placeholder image
    T30060-2SR-EDF
    COOPER BUSSMANN