TRUSBC20V-BOX
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton Combination USB Type-C Charger, 20A 5-20R Receptacle, 5A, 125 Vac, Ivory, Box
Type:
Combination USB charger with receptacle
Standard:
NOM,cULus Listed
Type:
Recently Viewed
  • placeholder image
    TRUSBC20V-BOX
    COOPER WIRING DEVICES