J60B2B-90
sku: WM J60B2B-90
Manufacturer
Wiremold
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: over 7 working days
Six front outlets, 15A, receptacles rotated 90 degrees and spaced to accommodate transformers. 15' (4.6m) cord. Receptacle center-to-center 1 1/2" (38mm).
UPC
UNSPSC
Country of Origin
MX
Cable Size:
15'
Recently Viewed
  • placeholder image
    WM J60B2B-90
    WIREMOLD
    Six front outlets, 15A, receptacles rotated 90 degrees and spaced to accommodate transformers. 15' (4.6m) cord. Receptacle center-to-center 1 1/2" (38...
    See more details
  • placeholder image
    EBR6034FB60
    APPLETON ELECTRIC CO
    EBR 60A 3W 4P WEST FB 60A (EACH)