CDFB103P277BK
Lead time: over 7 working days
Slide Dimmer, Electronic Single Pole/3Way 2Wire 10A 277V, Black
Amperage Rating:
10 A
Size:
4.65 L x 1.44 W x 4.87 H In
Type:
Titan™ Series Fluorescent 2 Wire Dimmer, Electronic, Preset, Wide
Voltage Rating:
277 VAC
Amperage Rating:
10 A
Frequency Rating:
60 Hz
Size:
4.65 L x 1.44 W x 4.87 H In
Type:
Voltage Rating:
277 VAC
Recently Viewed
  • placeholder image
    CDFB103P277BK
    WATT STOPPER, LEGRAND
    See more details
  • placeholder image
    APMS050C135HD50
    APPLETON ELECTRIC CO
    MLGL3 50W BH DRIVER, 500 MA