P5324-121
Manufacturer
Progress Lighting
see price in cart
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: over 7 working days
150
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Color:
Gray
Fixture Finish:
Painted
Type:
Mini-Pendant
Voltage Rating:
120 V
Wattage:
100 W
Color:
Gray
Fixture Finish:
Painted
Fixture Material:
Steel
Height:
10.5 in
Lamp Type:
A19
Length:
10 in
Number Of Lamps:
1
Socket Type:
socket
Standard:
UL-CUL
Style:
Mid-Century Modern;Bohemian;Urban Industrial;Farmhouse
Type:
Mini-Pendant
Voltage Rating:
120 V
Wattage:
100 W
Width:
10 in