PJ26LA-10-L
Category
Wallplates
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
Wallplate 1G Decorator Poly Mid LA 10PK 4749407
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Recently Viewed
  • placeholder image
    PJ26LA-10-L
    COOPER WIRING DEVICES
    See more details
  • placeholder image
    EDS3036AUXDV
    APPLETON ELECTRIC CO
    EDS3036AUXDV3P 600V W/AUX&DV
    See more details
    TR5262VS-SP-L
    COOPER WIRING DEVICES
    Eaton TVSS receptacle, LED indicat and alarm, #14 - #10 AWG, 15A, Comm specif, Wall/flush mnt, Bk and sd wire, 840J, 2 recept, -40° to 60°C, Ivory, Br...