J06B2B20X
sku: WM J06B2B20X
Manufacturer
Wiremold
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: over 7 working days
Six rear 20A outlets, 15' (4.6m) cord. Receptacle center-to-center 1 1/2" (38mm).
UPC
UNSPSC
Country of Origin
MX
Cable Size:
15'
Recently Viewed
  • placeholder image
    WM J06B2B20X
    WIREMOLD
    See more details
  • placeholder image
    GG2/0-4/0XL
    GREENLEE TEXTRON
    Gator Grips™ Extra Long Assembly 2/0-4/0
    See more details
    JM70100-1CR
    COOPER BUSSMANN
    Eaton Bussmann series JM modular fuse block, 700V, 100A, Box lug, Single-pole