WH2000B-10
sku: WM WH2000B-10
Manufacturer
Wiremold
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: over 7 working days
.040" (1.0mm) steel. Packed ten 10' (3m) lengths per carton. Finish - White
UPC
UNSPSC
Country of Origin
US
Compare With Similar Items
Six front outlets, 15A, receptacles rotated 90 degrees and spaced to accommodate transformers. 6' (1.8m) cord. Receptacle center-to-center 1 1/2" (38mm).