1219B-BOX
Category
Wallplates
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton swivel three outlet tap, Swivel, Single receptacle to 3 outlets, 15A, 125V, Brown, Thermoplastic, 5-15R, NEMA 5-15R
taps and adapter devices150
taps and adapter devices
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Type:
Swivel three outlet tap
Dimensions:
1.4300 IN X 3.0570 IN X 3.2250 IN
Standard:
cULus Listed,NOM
Sub Brand:
Eaton Wiring Devices
Type:
Swivel three outlet tap
Compare With Similar Items
Dimmer Toggle SP/3Way 1000W 120V AL 4702303