DBR3023FB40
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
DBR 30A 2W 3P WEST FB 40A (EACH)
UPC
Recently Viewed
  • placeholder image
    DBR3023FB40
    APPLETON ELECTRIC CO