EBR6023FB50
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
EBR 60A 2W 3P WEST FB 50A (EACH)
UPC
Recently Viewed
  • placeholder image
    EBR6023FB50
    APPLETON ELECTRIC CO