EFDC250J1
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
EFD 2-GANG 1 PILOT 1/2 IN
EFD 2-GANG 1 PILOT 1/2 IN
UPC
Recently Viewed
  • placeholder image
    EFDC250J1
    APPLETON ELECTRIC CO
    See more details
  • placeholder image
    MT563-2SI
    LEVITON MANUFACTURING
    20 Amp, 125 Volt, NEMA 20-20R, 2P, 3W, Lev-Lok® Duplex Receptacle, Two Marked Controlled Outlet, Straight Blade, Fed Spec, Heavy Duty Industrial Speci...
    See more details
    GDA-315MA
    COOPER BUSSMANN
    315mA 250V, Fast-acting High breaking capacity fuses