TC250220NB
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
150
UPC
UNSPSC
Country of Origin
GB
Recently Viewed
  • placeholder image
    TC250220NB
    APPLETON ELECTRIC CO
    See more details
  • placeholder image
    GBB-25-R-EDF
    COOPER BUSSMANN
    25A 250V 3AB - 1/4" x 1-1/4" RoHS Compliant Ceramic, Very Fast Acting Fuse - Bulk Packaging
    See more details
    SPBBU2DBL
    APPLETON ELECTRIC CO
    Contender SPBB Series Double Push Button Switch With Guard, Action: Momentary, Contact Configuration: 1 NO/1 NC, Contact Rating: 10 AMP At 600 VAC, Mo...