ADJA6023100RS
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
60A SPRING DR RECEPT W/BCK BOX
60A SPRING DR RECEPT W/BCK BOX
UPC
Recently Viewed
  • placeholder image
    ADJA6023100RS
    APPLETON ELECTRIC CO
    60A SPRING DR RECEPT W/BCK BOX
    See more details
  • placeholder image
    ADJA1022150RS
    APPLETON ELECTRIC CO
    100A RECEP W/BACK BX
    See more details
    RKRD-B-BP
    COOPER WIRING DEVICES
    Eaton dinner knob, Brown, Indoor, Polycarbonate, Used with RI061, RI101, R106P
    PT4HK-B-P
    COOPER WIRING DEVICES
    Eaton lighting color change kit, Accell hour timer (30, 1, 2, 4, 8), Brown
    U42W2PGA3
    Pushbutton and Pilot Light Control Station, Type Bottom, Constructional Feature Explosionproof, Voltage Rating 600 VAC, Current Rating 10 Ampere, Cont...