sku: GBB-25-R-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
25A 250V 3AB - 1/4" x 1-1/4" RoHS Compliant Ceramic, Very Fast Acting Fuse - Bulk Packaging
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Recently Viewed
  • placeholder image
    GBB-25-R-EDF
    COOPER BUSSMANN
    See more details
  • placeholder image
    SPBBU2DBL
    APPLETON ELECTRIC CO
    Contender SPBB Series Double Push Button Switch With Guard, Action: Momentary, Contact Configuration: 1 NO/1 NC, Contact Rating: 10 AMP At 600 VAC, Mo...