sku: GMC-400-R-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
400MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Medium Time Delay Fuse
  • placeholder image
    GMC-400-R-EDF
    COOPER BUSSMANN