sku: GMD-600-R-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
600MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Time Delay Fuse
  • placeholder image
    GMD-600-R-EDF
    COOPER BUSSMANN