sku: GMD-800-R-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
800MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Time Delay Fuse
  • placeholder image
    GMD-800-R-EDF
    COOPER BUSSMANN