sku: H25030-1S-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Category
Fuse Holder
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
30A 250V Class H 1 Pole Fuseblock with Screw
UPC
UNSPSC
Country of Origin
MX
Recently Viewed
  • placeholder image
    H25030-1S-EDF
    COOPER BUSSMANN