sku: S501-800-R-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
800MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Ceramic, Fast Acting Fuse
  • placeholder image
    S501-800-R-EDF
    COOPER BUSSMANN