TRUSBC20W-BOX
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton Combination USB Type-C Charger, 20A 5-20R Receptacle, 5A, 125 Vac, White, Box
Type:
Combination USB charger with receptacle
Standard:
cULus Listed,NOM
Type:
Recently Viewed
  • placeholder image
    TRUSBC20W-BOX
    COOPER WIRING DEVICES
    See more details
  • placeholder image
    TRUSBC15LA-BOX
    COOPER WIRING DEVICES
    Eaton Combination USB Type-C Charger, 15A 5-15R Receptacle, 5A, 125 Vac, Light Almond, Box
    See more details
    U22W2A3A3
    APPLETON ELECTRIC CO
    Pushbutton Control Station, Type Bottom, Constructional Feature Explosionproof, Voltage Rating 600 VAC, Current Rating 10 Ampere, Contact Configuratio...