U43W311200
manufacturer discounts
learn about discounts
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 3 - 4 working days
UPC
Recently Viewed
  • placeholder image
    U43W311200
    APPLETON ELECTRIC CO
    See more details
  • placeholder image
    75PX2KXREX3005X
    APPLETON ELECTRIC CO
    PX2KX CBL GLD W/ RESIN 300NPT
    See more details
    GFI13A6NN
    COOPER WIRING DEVICES
    Eaton portable GFCI, Watertight, field wireable, 30A, #10 AWG, 50' (15.24m) cord length, Polycarbonate, Flying leads plug type, Automatic reset, 120V,...
    WM TSAX1F1AL1U
    WIREMOLD
    Unit is 15 1/2" (393.7 mm) and has one 15A gray duplex and one communication opening with adapter for Ortronics TracJack and Series II or Wiremold ope...