sku: GMC-600-R-EDF
Manufacturer
Cooper Bussmann
Available to order
Local stock: 0
Lead time: 1 - 2 working days
600MA 250V 5mm x 20mm RoHS Compliant Glass, Medium Time Delay Fuse
UPC
UNSPSC
Country of Origin
CN
Recently Viewed
  • placeholder image
    GMC-600-R-EDF
    COOPER BUSSMANN