sku: T60030-2SR-EDF
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton Bussmann series Class T modular fuse block, 600 Vac, 600 Vdc, 0-30A, Screw, Two-pole
Size:
3.19 In Length X 2.59 In Width X 1.44 In Height
Voltage Rating:
600 VAC//VDC
Connection:
Screw
Dimensions:
3.0000 IN X 3.0000 IN X 1.0000 IN
Size:
Voltage Rating:
600 VAC//VDC
Recently Viewed
  • placeholder image
    T60030-2SR-EDF
    COOPER BUSSMANN