CD100M200
Lead time: 1 - 2 working days
Eaton Bussmann series low voltage British standard fuse, 415V, 200A, 80 kAIC, None, fuse, Class gM
Amperage Rating:
200 A
Voltage Rating:
415 V
Amperage Rating:
200 A
Dimensions:
5.4331 IN X 1.2205 IN X 1.2205 IN
Height:
1.22 in
Length:
5.35 in
Voltage Rating:
415 V
Weight:
0.1931 lb
Width:
1.22 in
Recently Viewed
  • placeholder image
    CD100M200
    COOPER BUSSMANN
    See more details
  • placeholder image
    GBB-1-R-EDF
    1A 250V 3AB - 1/4" x 1-1/4" RoHS Compliant Ceramic, Very Fast Acting Fuse - Bulk Packaging